Verplicht thuiswerken, vermijd de auto
In verband met de NAVO-top die binnenkort plaatsvindt, worden er in en rond de stad grote verkeersmaatregelen en veiligheidszones ingesteld. Om de bereikbaarheid en veiligheid te waarborgen, wordt men dringend verzocht om thuis te werken tijdens deze periode.
De STP-bus rijdt nog wel vanaf het station naar de bedrijven, maak daar dus gebruik van als je op locatie moet zijn.
« TerugSADC heeft grote ambities op het gebied van innovatie en duurzaamheid op Schiphol Trade Park. Er wordt bij de gebiedsinrichting onder andere nagedacht over het gebruik van groene energie, hergebruik van grondstoffen en een duurzame omgang met water.
Het is een 350 hectare groot terrein, gelegen direct naast het NS-station Hoofddorp en nabij afrit 3a Hoofddorp-Zuid / Schiphol van de A4.