Definitieve dienstregeling Shuttlebus

Wednesday 05 August 2026

Vorige maand hebben we gecommuniceerd over de testfase van de aangepaste shuttle-dienstregeling. Tijdens deze periode is ervaring opgedaan met de nieuwe route via vaste haltes en de aanvullende ritten aan het einde van de dag. Op basis van deze ervaringen is de dienstregeling nu definitief vastgesteld. 

Door het toenemende gebruik van de shuttledienst is de eerdere dienstregeling niet langer haalbaar. Steeds meer reizigers maken gebruik van de shuttle en de chauffeurs stoppen bij vrijwel ieder bedrijf op Schiphol Trade Park. Hierdoor nemen de reistijden toe en kan de dienstregeling niet altijd worden nageleefd. 

Met de aangepaste dienstregeling rijden de shuttles via vaste haltes en zijn extra ritten toegevoegd aan het einde van de dag. Zo blijft het voor reizigers mogelijk om Station Hoofddorp op tijd te bereiken.

BUUS-app gebruiken 

Maak je gebruik van de shuttlebus? Download dan de BUUS-app voor actuele reisinformatie en het plannen van je reis. 

Om gebruik te kunnen maken van de app vraag je eerst een account aan via dit formulier: Aanmelden voor de BUUS app - Formulier invullen

Na ontvangst van je aanvraag ontvang je de inloggegevens voor de BUUS-app. Vanaf dat moment kun je de app gebruiken om je reis te plannen én om in te stappen in de shuttle. Bij het instappen laat je je persoonlijke QR-code in de BUUS-app zien aan de chauffeur.

Bedankt voor jullie begrip en medewerking. Samen zorgen we voor een betrouwbare en toekomstbestendige shuttledienst op Schiphol Trade Park.

>> Meer informatie

« Terug

Over Schiphol Trade Park

SADC heeft grote ambities op het gebied van innovatie en duurzaamheid op Schiphol Trade Park. Er wordt bij de gebiedsinrichting onder andere nagedacht over het gebruik van groene energie, hergebruik van grondstoffen en een duurzame omgang met water.
Het is een 350 hectare groot terrein, gelegen direct naast het NS-station Hoofddorp en nabij afrit 3a Hoofddorp-Zuid / Schiphol van de A4.