Groot onderhoud A4 vanaf 11 juli

Wednesday 09 July 2025

Vrijdag 11 juli 23.00 uur start Rijkswaterstaat met het groot onderhoud aan de A4 tussen knooppunt De Hoek en knooppunt Burgerveen. De werkzaamheden duren tot woensdag 20 augustus 05.00 uur en zorgen voor extreme hinder in de regio’s Amsterdam en Haarlemmermeer. Weggebruikers krijgen het advies om niet, samen of anders te reizen.

Naast de versmalde rijstroken op de A4 zelf, zijn er ook extra afsluitingen van de op- en afritten van en naar de A4 en is de A5 richting Schiphol deels gesloten.

« Terug

Over Schiphol Trade Park

SADC heeft grote ambities op het gebied van innovatie en duurzaamheid op Schiphol Trade Park. Er wordt bij de gebiedsinrichting onder andere nagedacht over het gebruik van groene energie, hergebruik van grondstoffen en een duurzame omgang met water.
Het is een 350 hectare groot terrein, gelegen direct naast het NS-station Hoofddorp en nabij afrit 3a Hoofddorp-Zuid / Schiphol van de A4.