Wij zijn ontzettend blij om je te verwelkomen in onze community en hopen dat je veel plezier zult beleven aan het padellen, of je nu tijdens of na je werktijd speelt. Vanaf nu kun je de baan gemakkelijk (gratis) boeken via de Playtomic app. Onze club heet “Schiphol Trade Park”.
Mocht je vragen hebben of hulp nodig hebben bij je eerste boeking, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen via Playtomic.
In het geval dat je de club wel kunt vinden maar geen boeking kunt maken, neem dan contact op met info@upcourt.eu en wij helpen je graag verder.
Onze locatie is New Terra, Dream Street 12, 2133 LK Hoofddorp. We zijn dagelijks geopend van 08.00 tot 20.00 uur, ook in het weekend. De baan wordt automatisch verlicht vanaf het startmoment van de boeking tot het eindmoment. Als de baan niet is gereserveerd, blijft de verlichting uit. Dit helpt ons energie te besparen en minimaliseert hinder voor de aanwezige dieren.
Reserveringen verlopen uitslutiend via Playtomic en de baan kan worden geopend met de Playtomic-app. In je boekingsbevestiging wordt een unieke toegangscode getoond. Met deze code kun je de padelbaan openen.
De code 2580 geeft toegang tot de slagboom van het parkeerterrein, de materialenbox met rackets en ballen, en het buitentoilet.
Namens Schiphol Trade Park wensen wij jou veel speelplezier!
« TerugSADC heeft grote ambities op het gebied van innovatie en duurzaamheid op Schiphol Trade Park. Er wordt bij de gebiedsinrichting onder andere nagedacht over het gebruik van groene energie, hergebruik van grondstoffen en een duurzame omgang met water.
Het is een 350 hectare groot terrein, gelegen direct naast het NS-station Hoofddorp en nabij afrit 3a Hoofddorp-Zuid / Schiphol van de A4.