Terugkoppeling Businessclub Connect bijeenkomst

Tuesday 10 February 2026

Op 22 januari vond de eerste editie van BC Connect plaats. Twee keer per jaar organiseert de Businessclub van STP een bijeenkomst, waarbij telkens een actueel thema centraal staat. Deze eerste bijeenkomst stond in het teken van mobiliteit en kende een mooie mix van deelnemende bedrijven.

BC Connect is een bijeenkomst voor de bestuurlijke laag van alle bedrijven op Schiphol Trade Park en voor pandeigenaren. Het is hét moment waarop bestuurders en pandeigenaren samenkomen voor informatie, inspiratie en verbinding. 

Tijdens de bijeenkomst op 22 januari zijn de volgende onderwerpen besproken: 

  • Update Businessclub – Rob van der Beek 
  • Update Gebiedsmanagement – Babs Homburg 
  • Update Autonoom vervoer – Peter Heida 
  • Update Truckparking – Harm de Boer 

Was je er niet bij aanwezig en wil je alsnog weten wat er is besproken? Bekijk dan de presentatie (PPT) en het verslag. 

>> Presentatie

 >> Verslag

« Terug

Over Schiphol Trade Park

SADC heeft grote ambities op het gebied van innovatie en duurzaamheid op Schiphol Trade Park. Er wordt bij de gebiedsinrichting onder andere nagedacht over het gebruik van groene energie, hergebruik van grondstoffen en een duurzame omgang met water.
Het is een 350 hectare groot terrein, gelegen direct naast het NS-station Hoofddorp en nabij afrit 3a Hoofddorp-Zuid / Schiphol van de A4.